Miękkie granulaty techniczne - producent | ergis.eu

Miękkie granulaty techniczne tworzone przez Grupę Ergis Sp. z o.o. to produkty spełniające najbardziej rygorystyczne standardy jakości. W związku z tym są szeroko doceniane przez firmy z różnych branż – w tym budowlanej, ogrodniczej oraz elektroinstalacyjnej, w których służą do wytwarzania różnorakich elementów. W ofercie producenta znajdziemy granulaty niewypełnione oraz wypełnione przeznaczone do wtłaczania. Możesz postawić na produkty w kolorze naturalnym, białym bądź czarnym, a także złożyć indywidualne zamówienie na inny wybrany odcień.

Miękkie granulaty techniczne - producent
obrazek prezentujacy

Jak przebiega produkcja granulatu z tworzyw sztucznych?

Grupa Ergis Sp. z o.o. to producent znany z dopracowanych pod każdym względem wyrobów. Miękkie granulaty techniczne wytwarzane są z materiałów wysokiej jakości, a proces produkcji przebiega z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Każdy etap ich powstawania jest ściśle kontrolowany, dzięki czemu gotowe wyroby posiadają optymalne właściwości. W ofercie producenta znajdują się granulaty o różnej twardości, w tym plastyfikaty modyfikowane, które wyróżniają się dodatkowo odpornością na niekorzystne czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Miękkie granulaty techniczne - zastosowania

Dzięki swoim rewelacyjnym właściwościom granulaty techniczne znajdują szereg zastosowań w różnych branżach. Plastyfikaty oferowane przez Grupę Ergis Sp. z o.o. mogą zostać użyte do stworzenia elementów takich jak profile odbojowe, przewody o małych średnicach, wewnętrzne oraz zewnętrzne warstwy węży ogrodowych czy profili przegubowych listew twardych. To tylko kilka z wielu możliwych zastosowań – składając zamówienie, możesz bowiem dostosować granulaty do indywidualnych potrzeb pod kątem ich właściwości.

Gdzie kupić miękkie granulaty techniczne?

Ofertę standardową miękkich granulatów technicznych znajdziesz na stronie ergis.eu. Warto jednak podkreślić, że asortyment, który zapewnia producent, jest znacznie szerszy – w przypadku zainteresowania innymi plastyfikatami niż te przedstawione należy skontaktować się ze specjalistami z Grupy Ergis Sp. z o.o. Można to uczynić mailowo lub telefonicznie, a także odwiedzić siedzibę firmy osobiście. Zaufanie, którym rynek darzy producenta, potwierdza, że jest on zawsze gotowy do spełnienia indywidualnych potrzeb klienta w 100%.